Multifunkční sportovní hala

Sportovní hala v Kašperských Horách slouží lokálním sportujícím skupinám i jednotlivcům. Nejen jim přináší požitek z vykonávání pohybu, pobývání s přáteli či blízkými. Hala je otevřena každému obyvateli Kašperských Hor či jejich návštěvníkovi: je vybavena dispozicemi pro tradiční i netradiční způsoby fyzické zátěže. Nerozhodují pouze aktuální fyzické dispozice – hala je připravena sloužit začátečníkům stejně jako pokročilým a výkonnostně laděným sportovcům.


Součástí sportovní haly je i fitness. Pakliže Vás zajímá právě fitness, klikněte zde:
Fitness

Ceník a otevírací doba haly

Druh vstupného Cena vstupného (Kč/hod.)
Zápas/turnaj 400,–
Skupinový vstup (platí pro 5 a více osob; skupinové sporty) 350,–
Skupinový vstup zlevněný* 250,–
Vstup (platí pro 2 – 4 osoby) 250,–
Vstup zlevněný* 150,–
Happy hour (vstup v těchto hodinách: 8–10hod.; 21–22hod.) sleva 20%
  • Zlevněné vstupné platí při vstupu sportovce, který má bydliště na Kašperských Horách. Zlevněné vstupné lze požadovat i tehdy, je-li kašperský sportovec členem větší sportovní skupiny, která si halu rezervuje. Zlevněné vstupné lze žádat oproti občanskému průkazu.
Otevírací doba (PO – ČT) Otevírací doba (PÁ,SO) Otevírací doba (NE)
8h – 21h 8h – 22h 8h – 19h

Rezervace haly a všech jejích prostor probíhá buď telefonicky (viz. sekce kontakt), nebo online přes růžové tlačítko „rezervace“ v pravém horním rohu stránky.

Parametry sportovní podlahy


Věříme, že alfou i omegou každé sportovní haly je její povrch. Pro naši halu jsme zvolili antivibrační povrch REGUPOL Regugym PU tloušťka 8 + 2 mm na dřevěnném roštu, který je vhodný pro extrémní zátěž a zároveň svoji pružností chrání klouby sportovců.

Jedná se o sportovní univerzální povrch vícevrstvý, kde spodní vrstva je pružná podložka v síle 8mm černé barvy. Ta je přilepena na OSB desku dřevěnného roštu. Na ní jsou nanášeny po vrstvách samonivelační stěrky ve třech vrstvách o síle cca 2mm. Tím vznikne bezspárová sportovní plocha o celkové síle 10mm.

Jednou z upřednostňujících vlastností REGUPOLu je její stopová pružnost (hlavně pro školní mládež – nižší hmotnost), kde se šlápne, tam povrch zapruží. Nelze opomenout ani výborné zvukové tlumící vlastnosti REGUPOLu. Např. při driblování míčem se velmi snižuje hladina zvuku v prostoru v porovnání s jinými, dříve využívanými, povrchy.

Provozní řád haly

Provozní řád haly slouží zejména k tomu, aby byla hala bezpečným místem pro sportovní aktivity a aby byla zachována její kvalita a vzhled po dlouhou dobu. Každá rezervace sportovní haly je podmíněna vaším prohlášením o seznámení se s provozním řádem. Chráníme tak vás i nás před zbytečnými nepříjemnostmi, které mohou nastat v důsledku bezohledného chování.


Provozní řád haly.pdf

Fotogalerie ze stavby haly