Zumba

Zumba je geniálním spojením aerobiku a latinsko-amerických tanců na podmanivou hudbu. Taneční pohyby vytvářejí dynamický, vzrušující a účinný fitness systém. V jediné hodině jsou kombinovány rychlé a pomalé rytmy, které aerobním způsobem formují a posilují tělo, uvolňují ducha a hlavně spoustu endorfinů. Zumba obsahuje některé základní principy aerobního, intervalového a rezistenčního tréninku tak, aby došlo k maximálnímu výdeji kalorií, posílení kardiovaskulárního systému a celkovému zpevnění těla. Zumba je doporučena každému, kdo usiluje o celkové zvýšení odolnosti, síly, vytrvalosti a obratnosti svého těla.

Chci cvičit zumbu ve Sportovišti Kašperské Hory. Co pro to mohu udělat?

Hodina zumby se ve Sportovišti Kašperské Hory uskutečňuje každý čtvrtek od 19:30 do 20:30. Lekce se dějí pod vedením zkušeného instruktora Leandra Germana, osobnosti s nebývalým citem pro rytmus a v něm odbývaný pohyb.

Zumba – úroveň Kdy Možnost rezervace cvičení Minimální počet účastníků Maximální počet účastníků Cena/h
Bez rozdílu Čtvrtek 19,30 – 20,30 Ano, prostřednictvím on-line rezervačního systému 12 50 dle počtu účastníků

Na hodinu je nutné se registrovat prostřednictvím on-line registračního systému (růžové tlačítko „rezervace“ vpravo nahoře na této webové stránce). Je to zejména kvůli vašemu pohodlí. Pokud nebude naplněna minimální kapacita hodiny (12 účastníků), bude všem, do té doby registrovaným, zaslána SMS s informací o zrušení lekce. Budete tak s předstihem vědět, zda-li lekce proběhne či nikoliv.

Jak probíhá registrace?

Registrace je velmi jednoduchá a intuitivní, navíc přináší mnoho úžasných výhod.

  1. Klikněte na růžové tlačítko „rezervace“
  2. Klikněte na tlačítko „přihlásit“ (pokud ještě nemáte vytvořený účet, klikněte na „nová registrace“)
  3. V rozvrhu vyberte sekci „cvičení“ (uvidíte ihned, kolik volných míst ještě je)
  4. Klikněte na samotné cvičení (Zumba)
  5. Klikněte „registrovat“

důležité:

  • registraci na cvičení je nutné udělat nejpozději 10 hodin před začátkem cvičení (tj. vždy ve čtvrtek nejpozději do 9,30 se musíte nahlásit do systému, že chcete na cvičení přijít),
  • hodina proběhne pouze tehdy, pokud se nahlásí 12 a více zájemců,
  • Pokud se nenaplní minimální kapacita cvičení (12), budete 10 hodin před cvičením informováni prostřednictvím SMS o zrušení lekce, abyste nemuseli chodit zbytečně.